Tenisový turnaj 2022

Ukončenie letnej tenisovej sezóny 2022

Počas krásnej októbrovej slnečnej soboty 08.10.2022 sa uskutočnil tenisový turnaj detí klubu TK PROFI Senec.

Konal sa na tenisových kurtoch na Kysuckej v Senci. Celý turnaj sa niesol v priateľskom duchu za účasti malých i veľkých tenistov.

Vďaka účasti pokročilejších detí i najmenších sa odohrala jedna skupina zápasov pokročilých a dve skupinky menších tenistov. Okrem toho sa súťažilo a hrali sa rôzne hry, ktoré zabavili aj tých najmenších účastníkov turnaja.

V kategórii menších detí vyhral Filip Paluga, ktorý veľmi tesným výsledkom porazil vo finále nášho talentovaného benjamína Filipa Kmeťa. Kategóriu starších detí ovládol Jakub Husovský, ktorý patrí rovnako k našim veľkým talentom. Pre víťazov, ale nielen pre nich, boli pripravené pekné ceny a sladké odmeny.

Pre všetkých zúčastnených bolo zabezpečené chutné občerstvenie. Celý turnaj sa niesol v duchu príjemnej atmosféry, dobrej nálady a samozrejme hry „fair-play“. Videli sme množstvo výborných zápasov a výkonov. Niektorí sa tešili viac, iní menej, to však k športu patrí.

Ďakujeme všetkým deťom i rodičom, trénerom a organizačnému tímu za vytvorenie perfektnej atmosféry a bezchybného priebehu turnaja. Podujatie sa uskutočnilo aj vďaka podpore mesta Senec a Bratislavskému samosprávnemu kraju.